8600 Litografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 november 2020 -
2050 Litografi
Axel Nilsson, Västerbron, motivet: 35x52
Såld: 400 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
3044 Litografi
Axel Nilsson, Smedsudden, 1925, 17/23 mm: 32x44
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 oktober 2015
6093 Litografi
Signerad Axel Nilsson 1931, 23/35, 38x27 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 september 2008